VAATA: Stiilselt folkama! Mait Malmsten kujundas mulgiteemalise T-särgi, mille julgeb ka tagasihoidlik selga panna

 (3)

Kaks aastat tagasi alguse saanud Mait Malmstenile, Kersti Tootsile ja Indrek Kaingule kuuluva särgibrändi WABA valikusse sündis kolmas teema. Esimese Muhu polosärgi lõi Indrek Kaing, järgnes koostöö Marko Mäetammega ning nüüd tuli ilmale Viljandist pärit näitleja Mait Malmsteni enda kujundatud Mulgi polosärk.

"Teeme selle märgi all särke harva ja ainult neil teemadel, mis meid endid kõnetavad. Mulgi särgi sünd on meie kolmandaks teemaks naturaalne jätk. Kui Indreku Muhu särk on kirev, siis minu kujundatud, Mulgi kuuest inspireeritud, särk on rahulik ja šikk, mida julgeb ka tagasihoidlikum inimene selga panna. Tulenevalt nõudlusest ja kogemusest eelmise särgiga tegime nüüd sellele kujundusele ka naiste lõike. Olen ise Viljandist pärit ning teinud seal ka juba lapsena teatri debüüdi, kui lossivaremetesse ehitati esimene lava ca 30 aastat tagasi. Viljandi on mulle tähtis lapsepõlvemaa ning praegu väisame traditsiooniliselt igal võimalikul aastal Viljandi Folki. Muusika pole mulle võõras ja on tore, kui sulle maailma muusika koju kätte tuuakse," rääkis Malmsten.

Mulgi särke leiab T-Shirtstore poodidest Tallinnas ja Tartus. Viljandi Folgi ajal "Väikeselt käsitööturult" Siesta24 telgist.