VAATA: Tulivihased Eda-Ines Etti ja Valeri Kirss - tuleta meelde "Esto tv" banaalsed intervjuud

 (5)
Nostalgiline neljapäev!
Kaader ETV sarjast "Esto tv"
Kaader ETV sarjast "Esto tv"

ETV skandaalne telesaade "Esto tv", mis ajas tagajalgadele terve poliitikaeliidi ning meelelahutusmaailma koorekihi, on tootnud kulda, mis jääb Eesti televisiooni-, huumori- ning skandaalivaramusse veel kümnenditeks. Publiku rubriigi "Nostalgiline neljapäev" jaoks tuhnisime ETV arhiivides ning internetikeskkonnas YouTube, kust avastasime intervjuud, kus on banaalsete ning provokatiivsete küsimustega aetud vihale mitmed Eesti prominendid. Telesaadet juhivad kõmuajakirjanikud Rain Tolk ja Ken Saan.

1) Klipp "Valeri Kirss: Ma olen kõva mees" on Esto tv neljandast saatest, kus saatejuhid väisavad privaatpidusid ning sünnipäevi. Kõnealuses klipis külastavad Saan ja Tolk "Miss Estonia" afterpartyt, kus nad üritavad missidelt päkad rajalt maha libistada. Et seda teha, küsivad nad nõu missi-issilt Valeri Kirsilt, kes poiste manipuleeriva loba peale külma närvi kauaks ei säilita. Vaata videot (alates  SIIT!

2) Samuti sattus "Esto tv" 4. osas saadet juhtiva tandemi frivoolsete ning brutaalsete küsimuste rahe alla Eesti poppstaar Eda-Ines Etti, kellele tungiti sõna otseses mõttes voodisse, püksi ning garderoobi. Vaata, kuidas vastas Etti nendele "Miks kõik sinuga magada tahavad?", "Kas Tanelil on väike?" ja paljudele teistele küsimustele(alates 11. minutist) SIIT!

3) 2003. aasta valimistejärgses eufoorias said kokku kaks võitmatut jõudu - Esto TV tandem Rain Tolk ja Ken Saan ning Res Publica Äraostmatute bänd, kuhu kuulusid Indrek Raudne, Ken-Marti Vaher, Taavi Veskimägi ja Urmas Reinsalu. Vaata ja kuula seda legendaarset hümni, mis tol ööl üllitati: