Vaatamata eriolukorrale oli Tanel Tatteri baar veel hiljuti avatud. Miks?


Kristjan Kasearu uue muusikavideo esitlus
Tanel TatterFoto: Tanel Meos

Eestis väljakuulutatud eriolukorra tõttu sulgesid kõik restoranid, pubid, baarid, lokaalid ja muud meelelahutusasutused oma uksed. Telliskivi loomelinnakus tegi seda kõige hiljem näitlejale Tanel Tatterile kuuluv baar Kivi, paber, käärid.

Paljud inimesed on sellel raskel ajal leidma töötamisele alternatiive, sest massides inimesi kuhugi ei lasta. Vedanud on nendel, kes saavad kodus töötada ja end veel ära elatada. Ja nii on juba olnud üle nädala.

Aga alles teisipäeval sai Telliskivi loomelinnakus näha olukorda, kus pilkases pimeduses ja teiste suletud uste taga seisab eraldi baar Kivi, paber, käärid, mille uksed olid endiselt avatud.

Kroonika uuris, miks Tanel Tatterile kuuluv baar sellel raskel ja keerulisel ajal ikka avatud on.

Telliskivi Loomelinnak Foto: Vallo Kruuser
Seotud lood:

Kivi, paber, käärid juhataja Mailis Štrik vastas:

"Olime ka meie vahepeal suletud. Avasime paariks päevaks uksed, et teha ettevalmistusi kriisirežiimile minekuks ning viimasteks inventuurideks."

"Nendel päevadel oli meil rõhk kaasamüügi pakkumisele, vastavalt klientidelt tulnud soovile. Alates laupäevast saime omale koostööpartneriks Wolti, kellega loodame jõuda kõikideni, kel vajadus gluteenivaba toidu järele."