Vaene rikkur! Beckhamite poeg pidi lennufirma äparduse tõttu lendama 11 tundi tavareisijate hulgas

 (45)
Vaene rikkur! Beckhamite poeg pidi lennufirma äparduse tõttu lendama 11 tundi tavareisijate hulgas
Scanpix

Victoria ja David Beckhami vanim poeg, fotograafia huviline Brooklyn Beckham sündis hõbelusikas suus, kuid mõned päevad tagasi pidi ta tundma tavainimeste ebamugavusi. Nimelt müüs lennufirma reisile liiga palju esimese klassi pileteid ning 20-aastane noormees pidi veetma 11 tundi turistiklassis, teatab Daily Star.

Tuleb välja, et samal lennul olid ka Brooklyni jalgpallitähest isa ning tüdruksõber. Kuid esimesse klassi sai minna ainult maailmakuulus David ning noorpaar pidi Londonist Los Angelesse lendama kõige odavamatel kohtadel.

Kaasreisijate sõnul ei tekitanud Brooklyn suurt tüli, kuid enne õhkutõusu käis ta palumas, kas ta saaks ka kallimatele kohtadele istuda. "Stjuardid käisid korduvalt tema juures ning kinnitasid, et nad otsivad neile kohti, kuid lend oli täiesti täis," sõnas pealtnägija.

"Tundus, et tema tüdruksõber oli odavatest kohtadest rohkem häiritud, kui Beckhamite poeg ise, mis oli veider," lisas ta.

Arvatavasti oli tegemist väga harukordse lennureisiga Brooklyni jaoks. Tema vanemad on kokku väärt ligi 900 miljonit dollarit ning tavaliselt nähtakse teda parimatel istmetel.