Välismaalastele Eesti Laulu tänavune tase muljet ei avalda: laulud on kas ajast ja arust, ühe noodi peal või lihtsalt puhas lärm

 (53)
Eesti Laul 2018
Eesti Laul 2018Foto: Priit Simson

Eurovisioni fännid võtavad Wiwibloggsi leheküljel sõna ja annavad tänavusele Eesti Laulule pigem negatiivse hinnangu, esile tuuakse mõnda head lugu, kuid üldine tase jääb fännide arust nõrgaks.

"Enne lugude kuulamist arvasin, et see saab olema tugevam poolfinaal. (esimene poolfinaal - toim). Nüüd tundub, et ma eksisin. Suurem osa lugusid ununevad kergelt. Hea show võiks muidugi mõned neist päästa," kirjutas üks.

"Kuulasin läbi kõik 20 laulu, Desiree "On my Mind" on parim lugu, see on modernne hea pop-laul, kuid see muutub igavaks pärast kolmandat refrääni. Tänavune Eesti Laul on nõrk võrreldes eelmiste aastatega," kommenteeris teine.

"Mulle ei meeldi ükski laul, mis on kahju, sest eelmised kaks Eesti Laulu olid suurepärased," lisas kolmas.

"Võrreldes esimese poolfinaali lugudega on need halvad. Nad on kas ajast ja arust, ühe noodi peal või lihtsalt puhas lärm. Ma armastan Eesti Laulu, see on rahvusfinaalidest üks mu lemmikuid, aga tänavu on Eesti jaoks väga nõrk aasta," kritiseeris pettunud fänn.

"Traagiline, mulle meeldisid ainult kolm laulu: "La Froza, "Külm" ja "Everynody’s Dressed"," sõnas keegi esimese poolfinaali kohta.

"Päris kurb, suurem osa lauludest ei ole head ja ma juba igatsen eelmise aasta Eesti Lalu. Mis juhtus?" kirjutas veel üks pettunud fänn.

Hea lugeja, kuidas oled Sina tänavuse Eesti Laulu tasemega rahul?