Varalahkunud "Armastuse saare" saatejuhi Caroline Flacki elukaaslane räägib kõik südamelt: seekord ei lubatud mind sinna

 (4)
Varalahkunud "Armastuse saare" saatejuhi Caroline Flacki elukaaslane räägib kõik südamelt: seekord ei lubatud mind sinna
Kollaaž: Scanpix

Nädalavahetusel jahmatas tõsielusaate "Armastuse saar" fänne teade endise saatejuhi Caroline Flacki surmast. Endalt vaid 40-aastaselt elu võtnud naise kallim kahetseb, et ei saanud Flacki kõrval olla.

Flacki kallim Lewis Burton kirjeldas sotsiaalmeedias, et ta süda on murtud, vahendab Fox News.

"Meil oli midagi nii erilist. Ma olen täiesti sõnatu, tohutus valus ja igatsen sind nii väga," tunnistas mees. "Ma tean, et sa tundsid, et minuga kindlalt ja ütlesid alati, et minuga olles ei mõtle sa muudele asjadele. Seekord mind sinna ei lubatud, kuigi ma küsisin ja küsisin."

"Ma luba, kallis, et olen su hääl ja küsin kõiki neid küsimusi, mida sa küsida tahtsid. Kuigi ükski vastus sind tagasi ei too, siis proovin ikkagi iga päev sulle uhkust valmistada."

Staari surm tuli peaaegu kaks kuud peale "Armastuse saare" saatejuhi tööst loobumist. Naine leiti surnuna oma kodust laupäeval ning pere advokaat kinnitab, et tegu oli enesetapuga. Ametlik põhjus on veel avalikustamata.

Flack on juba kolmas tõsielusaatega seotud staar, kes endalt ise elu võtab. Eelmisel aastal endalt elu võtnud Michael Thalassitisie surm pani väidetavalt saate autoreid staaride toetuseks tegutsema, ei osalenutele psühholoogilist abi pakkuda.