VIDEO | Ärimehe puhkusereis sai õõvastava lõpu: Tai vete kohal paraseilanud mees kukkus 30-meetri kõrguselt surnuks

 (48)

Austraalia ärimees oli parajasti puhkusel Tais, kui kukkus paraseilates 30-meetri kõrguselt vette ja hukkus, vahendab The Australian.

71-aastane Roger John Hussey vabalanges enam kui 30 meetrit ning kukkus vette, kui teda varju küljes hoidvad rakmed lahti tulid. Õnnetus juhtus Kata rannal, 860 kilomeetri kaugusel Bangkokist eelmise nädala kolmapäeval.

Video on väidetavalt filmitud ärimehe naise poolt, seal on näha, kuidas Hussey kinnitatakse varju külge. Teisel mehel, kes koos hukkunud ärimehega varju külge on kinnitatud, puuduvad turvarakmed.

Ärimees jõuab umbes 13 sekundit õhus olla, pärast seda kukub ta merre. Kohaliku meedia teatel lasi Hussey ise kogemata rakmed lahti.

Rannal viibinud inimesed ruttasid ärimehele appi. Hussey oli vahetult pärast õnnetust veel elus. Politsei vahistas paati juhtinud mehe, teda süüdistatakse surma põhjustamises ettevaatamatusest.

Tai on kurikuulus selle poolest, et seal tihti ei järgita turistidele mõeldud adrenaliinirohketel tegevustel kõiki turvanõudeid. Surmad ja vigastused on väga sagedased.