VIDEO | Ka kogenumad kodanikud on hämmingus: maailmakuulsa illusionisti trikid jahmatasid suu lahti!

 (22)

Otse Broadwaylt Delfi toimetusse ja suud lahti jahmatama - just nii võiks kokku võtta eelmisel reedel toimunu, kui maailmakuulus illusionist Andrew Basso oma trikke demonstreerimas käis, nii et ka kogenumatel ajakirjanikel Delfi toimetuses silmad üllatusest pärani olid ja "Mis just juhtus?" küsimused pähe tiirlema veel tundideks jäid.

Broadway ajaloo suurima publikumenuga maagiaetendus The Illusionists, mis on üle maailma piletitulu rekordeid purustanud, jõuab 4.-7. aprillil ka Tallinnasse Alexela kontserdimajja.

Kuigi Basso leivanumbriks on põgenemiskunst, valdab ta maagia teisigi vorme suurepäraselt. Tutvustamaks veidi oma oskusi, külastas ta Eestit ja jahmatas korralikult lausa kolme trikiga! Vaata ülalolevast videost lähemalt ja kui oskad, selgita loo kommentaarides, kuidas ta neid tegi! Meie ei oska!

Etenduses The Illusionists näitavad oma oskusi maailma kõige muljetavaldavamad illusionistid – Luis De Matos (Meistermaag), James More (Pettur), Enzo (Unustamatu), Andrew Basso (Põgenemiskunstnik), Yu Ho-Jin (Manipuleerija), Kevin James (Leiutaja) ning Sos & Victoria (Transformeeruja).

Etenduse The Illusionists: Direct from Broadway piletid saadaval Piletilevis. Lase end üllatada!

Loe lähemalt ka siit!