VIDEO: Nagu "Saag", ainult leebem! Uues põgenemismängus lukustati ühte tuppa Tanel, Kristel, Gerli, Kurikas ja Sääsk!

 (8)

Publiku toimetajal avanes harukordne võimalus osaleda kolmapäeva pärastlõunal uue põgenemismängu Escape Room avamisel, kus ta lukustati koos Tanel Padari, Kristel Mardisoo, Riho “Kurikas” Kurisoo ja Gerli Rosenfeldiga ühte tuppa. Eesmärgiks oli tunni aja jooksul nuputada välja viis, kuidas erinevate vihjete abil ruumist välja pääseda. Tube on Escape Roomis hetkel kolm: salajane labor “Secret Lab”, vanglast põgenemine “Prison Break” ja tapamaja “Slaugher House”. Esimene on kõige raskem, viimane kõige õudsem ja keskmine kõige põnevam — vähemalt selline mulje meile jäi!

Publiku toimetaja sattus oma kaaskonnaga kõige raskemasse tuppa ehk salalaborisse, kus jäi vaid õige napilt ajast puudu, et ise lahendusteni jõuda. Mõnel korral kutsusime appi ka Escape Roomi töötajad, kellel on lubatud iga poole tunni tagant vihjeid jagada.

Kahjuks ei ole võimalik Teile ei videos näidata ega sõnades kirjeldada täpsemalt, mis nendes tubades varjul on, kuna see rikuks ära iga huvilise avastamisrõõmu. Seega uskuge Taneli, Kristeli, Gerli, Padjaklubi tüdrukute ja Laura Kõrgemäe arvamust — tegu on ülimalt põneva ajaveetmisviisiga, mis paneb proovile nii arukuse kui pingetaluvuse.

Vihjeks olgu siiski öeldud, et need, kes zombie’sid kardavad, ei peaks tapamaja-tuppa minema!