VIDEO: Savisaarest sai linnapea jõulutervituses 35 000 euro eest Superman!

 (232)

Tallinna linnavalitsuse jõulutervitus teeb linnapeast superkangelase, kes mängleval kergusel uiskudega oma mineva aasta suurima projekti rambivalguses ehk Lasnamäele rajatud Tondiraba jäähallis liugleb ja trikke teeb, et siis hetkeks ka rihm lõdvaks lasta ja kõht pigistavast trennipüksist valla päästa. S-täht Savisaare kostüümi rinnaesisel viitab selgelt (eneseirooniliselt?) Supermanile, kui ta nendib kõrvalosas üles astuva jäähalli juhataja ning iluuisutaja Jelena Glebova kiitusele, et "Sai ikka sel aastal rabatud küll!".

Kraapides pisut tervitusklipi karget pinda, siis maksumaksja jaoks tähendab keskerakondlaste esinumbrist linnapea valimiseelse füüsilise vormi naljatlev demonstratsioon lisaks kergele muigele paraku ka korralikku väljaminekut - klipi tootmisele kulutas linn 35 000 eurot (tootjaks Tuisk Film Production OÜ). Klipist valmis kaks versiooni, üks eesti- ning teine venekeelne, kuid mille sisu on täpselt sama. 

Lähtudes eelmistel aastatel telest nähtust, võib arvata, et summale lisandub veel ka pühade ajal üle-Eestilises teles näitamise kulu, kuigi tervitus justkui pealinlastele suunatud on.