VIDEO: Ülbus maksis kätte! Heasüdamlikku mootorratturit sõimanud autoomanik jäi eriti valusal kombel oma telefonist ilma

 (37)

Mootorrattur märkas, et tanklast lahkuv autojuht oli oma rahakoti ning mobiiltelefoni auto katusele unustanud. Heasüdamliku inimesena korjas rattur maha kukkunud rahakoti üles ning kimas autole järele. Endagi üllatuseks sai ta tänusõnade asemel esiti sõimata ning autojuht näitas talle koguni keskmist sõrme.

Mootorratturi kiivrikaamera poolt salvestatud videomaterjalist ilmneb, et autojuht, kes parasjagu bensiinijaamast välja pööras, oli oma rahakoti ja mobiiltelefoni katusele unustanud. Kott lendas pöördel tänavale ning selle korjas motoorrattur autoteelt üles.

Seejärel asus mootorrattur meest kinni püüdma ning sõitis talle kiiresti kõrvale. Autojuht ilmselt ei saanud aru, milles asi ning sõimles ning näitas ratturile keskmist sõrme. Seepeale viskas mootorrattur rahakoti mehele autosse, ent võttis auto katusele jäänud telefoni ning loopis selle asfaldile puruks.

Ehkki rahakoti tagasisaanuna muutis autojuht kiirelt oma suhtumist ja tänas ratturit, oli viimane ilmselgelt mehe eelnevast käitumisest häiritud ning nõndaks jättiski tolle telefoni saatuse hooleks.