VIDEO: Vaata räppar Xzibiti etteastet Gumballi Riias ja LOE, mida sai luksuspeol osta 6000 euro eest

 (4)

Pärast seda, kui Gumball 3000 luksusralli oli teinud oma peatuse Tallinna Raekoja platsil, suundus enam kui sajast autost koosnev rallirodu edasi Riiga, kus ootas ööklubis Coyote Fly kõiki rallilisi ja nende külalisi, ning ka kohalikke valitud peolisi, ees glamuurne VIP-pidu.

Ööklubis sees ning kinnisel terrassil toimunud peol serveeriti kõrvuti harilikumate õllede ja tavakokteilide kõrval külalistele kõrvuti ülikalleid jooke ja kalleid marke - Grey Goose'ist Cristali ja Dom Perignonini. Poolavatud ruumis oli suitsetamine (saadaval olid ka massiivsed vesipiibud) kõikidele lubatud, nagu ka pillav priiskamine -  iga teine šampanjapudel paistis klaaside asemel oma sisu ülemeelikute ja õhtu lõpuks poolpaljalt baarilettidel tantsinud ralliässade käes õhku purskavat. Nagu ikka, sai küllaltki väikesemõõdulises ööklubis peo eel ja ajal endale ja oma seltskonnale laua kinni panna ja lasta end VIP teenindada. Sedasorti lõbu eest tuli välja käia 6000 eurot: hinna sees näiteks kuus pudelit Cristali, joogi efektne laudatoimetamine sooviloo saatel, tervitus läbi DJ ja gogo-tüdrukud üheks tunniks. 

Koiduni kestnud peo naelaks oli gumballerist räppari ja kunagise MTV saate "Pimp My Ride" saatejuhi Xzibiti live-etteaste, mis toimus keset baariletti kerkinud laval, ümbritsetuna nahksetesse ribadesse riietatud trimmis tantsutüdrukutest. Rikkuritest  gumballerite seas väisasid pidu ka peremeespaar Max Cooper ja Eve, samti Tony Hawk ja The Dudesonid.