VIDEO | Viis, kuidas see tüdruk reageerib "Lõvikuninga" filmi kurikuulsale nutustseenile, meenutab sulle kindlasti ka sinu enda lapsepõlve

 (3)
VIDEO | Viis, kuidas see tüdruk reageerib "Lõvikuninga" filmi kurikuulsale nutustseenile, meenutab sulle kindlasti ka sinu enda lapsepõlve
Foto: Kuvatõmmis

Kui oled sündinud 1990. aastatel, on väga tõenäoline, et "Lõvikuninga" filmi kurb stseen, kus Scar tõukab oma venna, Mufasa kalju äärelt kindlasse surma, jättis ka sinu hinge sügava haava.

Pealekasvav generatsioon ei ole kuidagi erinev, sest see õudne stseen mõjub ka neile šokeerivalt. Ja ühe pisikese tüdruku reaktsioon on nüüd mööda veebimaailma avarusi levima hakanud, vahendab Buzzfeed.

2aastase Bella isa Ray filmis oma tütart, kui too oli "Lõvikuninga" multifilmi vaatamisega just esimest korda elus selle dramaatilise hetkeni jõudnud. Ja kui Bella sai aru, mis juhtus, läks ta endast totaalselt välja: vehkis kätega, trampis jalgu ja kisas.

Video lõpus on kuulda, kuidas tüdruku isa naerma hakkab. "Ma proovisin mitte naerda, aga see meenutas mulle seda, kuidas ma ise lapsena esimest korda seda stseeni nägin," kommenteeris Ray.

View this post on Instagram

A post shared by Ray (@raymarin91) on Jan 10, 2019 at 9:22am PST
Seotud lood:


Ray video jõudis ka Twitterisse, kus kasutaja @AsvpYammison seda jagas ja kirjutas juurde: "Kõik peavad seda ühel hetkel kogema, kallike."

Mitmed vanemad aga kasutasid seepeale juhust ja otsustasid oma lastele samuti "Lõvikuningat" näidata ning neid filmida.