VIDEOD | Ohtlik olukord! Joobes mees tungis Beyoncé’i ja Jay-Z kontserdil lavale ning asus staare taga ajama


VIDEOD | Ohtlik olukord! Joobes mees tungis Beyoncé’i ja Jay-Z kontserdil lavale ning asus staare taga ajama
SCANPIX / REUTERS

Laupäeva õhtul USA-s Atlantas toimunud Beyoncé’i ja Jay-Z ühistuuri kontserdi lõpus tungisid hullunud fännid lavale, vahendab AOL.

Staaride lavalt lahkumise hetkel tungis joobes fänn rahulikult lavale. Tuuri esindaja kinnitas, et keegi ei saanud viga ning olukord lahendati kiiresti, kuid hetkeks valitses areenil siiski väga suur segadus.

Allpool olevates videotes on näha, kuidas valges särgis mees astub ilma takistusteta lavale ning pärast seda sööstab staaride poole. Õnneks märkasid tantsijad ja turvamehed sissetungijat ning said kiirelt olukorra kontrolli alla.

Staarid andsid teada, et nad ei kavatse mehe vastu süüdistusi esitada.

"Eilse kontserdi lõpus tungis joobes mees lavale. Sel hetkel toimus kontrollitud evakuatsioon, et olukord kiiresti kontrolli alla saada. Teatame rõõmuga, et keegi ei saanud vahejuhtumi käigus viga. Paar ei soovi sissetungija vastu süüdistusi esitada," seisis kirjas ametlikus teadaandes.

"Me täname oma rasket tööd tegevaid turvamehi, kes tõhusalt kõrvaldasid ohu. Samuti täname oma tantsijaid ja meeskonda, kes lahendasid olukorra väga professionaalselt. Härra ja proua Carter ootavad teid kõiki järgmisele kontserdile."