Võimas! Ellen kinkis külalisele 50 tuhat dollarit

 (7)
Võimas! Ellen kinkis külalisele 50 tuhat dollarit
Foto: AP/SCANPIX

Ellen DeGeneresi jutusaates oli külas naisterahvas Candice Payne, kes Chicago kõige külmemal päeval tegi kõik selleks, et ka kodutud tuppa sooja saaks. Saatejuht premeeris teda üüratu kingitusega.

Naine alustas 30 ruumiga ja hakkas otsima transporti, et kodutud hotelli viia. Postitus levis nii hoogsalt, et peagi oli koos 72 tuba, millega said viieks ööks peavarju üle 122 kodutu, vahendab Chicago Sun Times.

Kodutute seas oli nii rasedaid naisi ja lapsi kui ka haiglast tulnud inimesi, kellel oli just raske operatsioon olnud. Payne tõdeb, et teema oli talle lähedane, sest ka tema enda partner on kodutuna elanud.

Kodutute abistamiseks käis naine palju Walmartist ning kui poekett sellest kuulis, kinkisid nad Payne'ile tänutäheks 25 tuhat dollarit, mida ta kavatseb oma mittetulundusühingu heaks kasutada, et kodututele kodud organiseerida.

Ellen kuulas Payne'i plaanid ära ja üllatas teda veel ühe 25 tuhande dollarilise kinkekaardiga Walmartilt, mis tõstis kingi väärtuse 50 tuhande dollarini. Naine oli kinki nähes sõnatu.