Võlusõnaga padjapüür kutsub esile häid mõtteid


Vasakult alates tegevdirektor Josefina-Marii Sink, tootmisjuht Ott Männik, finantsjuht Martin Melnikov ja turundusjuht Leena Tauk
Foto: erakogu

Neli ettevõtlikku noort Tallinna Prantsuse Lütseumist ja Gustav Adolfi Gümnaasiumist on loonud omapärase õpilasfirma Patico, mille eesmärk on tuua inimesteni praktiline toode nimega “Nosupadi”.

Nosupadi kujutab endast padjapüüri, millele on sisse õmmeldud spetsiaalne tasku salvrätikute hoidmiseks. Taskut on lihtne kasutada, ühe salvrätiku väljatõmbamisel on järgmine kohe asemel. Padjapüüril on veel üks lisaväärtus. Nimelt on tootele käsitsi kirjutatud niinimetatud võlusõna, mis kutsub esile häid mõtteid. Võimalik on valida kolme erineva sõnaga Nosupadja vahel: elujõud, tervis ja armastus. Samuti saab osta eritellimuse käigus oma valitud sõnaga padjapüüre.

Õpilasfirma Patico loodud ainulaadset toodet on võimalik lähemalt uurida ja soetada 8. veebruaril Eesti õpilasfirmade laadal, mida korraldab Junior Achievement Eesti. Sel aastal toimub laat esmakordselt korraga kahes kaubanduskeskuses – Kristiines ja Rocca Al Mares. Õpilasfirma Patico on võimalik näha Rocca Al Mare keskusest kell 12:00 – 17:00. 

Lisainfot firma kohta leiab kodulehelt ja Facebookist.