Ženja Fokin soovitab noortel sel sügis-talvel kanda Eesti käsitööd: muhumustrilised kardiganid ei ole mõeldud vaid memmedele!

 (1)
Zenja Fokin
Zenja FokinFoto: Vallo Kruuser

Uurisime stilist Ženja Fokinilt, milliseid värve ja mustreid soovitab tema sel sügis-talvel noortel selga panna ning mitte peljata.

"Küpsed sügistoonid on väga aktuaalsed. Kirkad sügisesed lilled kanduvad üle jäisteks jäälilledeks. Kindlasti on moes erinevad stiilid ja temaatikad - väga aktuaalne on tuvi- ja hiirehalli mõnusad kudumid ja meie enda Eesti käsitöö. Noored ei tohiks neid karta, sest muhumustrilised kardiganid ei ole mõeldud vaid memmedele! Ning miks mitte kombineerida sinna juurde enda lemmikpaar teksapükse," soovitab ta.

Fokini sõnul soosib see hooaeg peakatteid. "Ei pea käima palja peaga. Võib kanda peakatteid villastest kaabudest kuni ratta motiiviga kübarateni. Mood soosib sooje kombinatsioone ehk meie enda etnilist päritolu: Muhu ja Mulgi ning erinevate piirkondade mustreid. Kui Guessi kannab miljon inimest, siis meie rahavamuster on eksklusiiv," toonitab ta.