5Miinust Eesti Muusikaauhindadest: vabandust, aga neid õhtuse vööndi auhindu ja diplomeid võib Sveta baaris ka anda

 (3)
5MIINUST
5MIINUSTFoto: Robin Roots, Õhtuleht

Fännide suureks jahmatuseks ei olnud tänavusel Eesti Muusikauhindadel 5Miinust nomineeritud mitte ühesgi žürii valitud kategoorias. Estoni Kohver tunnistab, et bänd oli alguses ikka märgatavalt solvunud.

5Miinusest tuntud Estoni Kohver tunnistas "Vikerhommikus", et peale nominatsioonide selgumist olid bändi liikmed mõnda aega päris solvunud ja kaaluti isegi esinemisest loobumist.

Kohver tõi välja, et neil on 12 miljonit striimi erinevatel digiplatvormidel, kuid žürii ei pidanud neid piisavalt tublideks, et auhindadele kasvõi ainult nomineerida. Teisalt olid nimekirjas artistid, kelle vaatajate numbrid ei küündi isegi lähedale mitte. Seda võib Kohvri sõnul pidada Eesti Muusikaauhindade suureks veaks. " Sorry, aga õhtuse vööndi auhindu ja diplomeid võib Sveta baaris ka anda.

Kuigi võiks arvata, et sellised auhinnad kõigile nii olulised ei olegi, siis sellega Kohver kindlasti ei nõustu. "Ikka on tore, kui keegi kiidab, kui keegi tunnustab või kiidab seda, millesse sa paned hinge, vere, töö, pisarad ja omavahelised suhted sisse. See pole meeletu tähtsusega verstapost, et me peame selle kindlasti saavutama, aga tore, kui vähemalt nominatsiooni saaks."