90ndate superstaari allakäik: laulja üritas tappa oma kuulsa venna rasedat naist!

 (1)
90ndate superstaari allakäik: laulja üritas tappa oma kuulsa venna rasedat naist!
Scanpix

Sajandivahetusel eelkõige noorte neiude seas populaarseks saanud Aaron Carteri perekond on tõeliselt mures endise popstaari vaimse tervise pärast. Mees on läinud nii kaugele, et ta tunnistas, et tal on mõttes tappa ka oma pereliikmeid.

Aaroni vend, bändist Backstreet Boys tuntud Nick Carter pöördus seetõttu isegi politsei poole. "Pärast hoolikat arutelu otsustasime mina ja mu õde Angel, et me võtame lähenemiskeelu oma venna vastu," teatas Nick avalikusele.

Nick avalikustas, et Aaron oli talle tunnistanud, et ta on mõelnud tappa Nicki raseda naise ja sündimata lapse ning ta kavatseb seda ka teha. "Meil ei jäänud muud valikut, kui teha kõik meist olenev, et kaitsta meie perekonda," selgitas Nick valikut võtta lähenemiskeeld.

31-aastane Aaron pöördus sotsiaalmeedia poole, kus ta kinnitas, et tema lähisugulased on võtnud tema vastu lähenemiskeelu, kuid laulja lükkas ümber oma venna väited, et ta oleks kedagi tappa kavatsenud. "Ma ei soovi kellelegi haiget teha, eriti oma perekonnale," kirjutas Aaron.

Kuid tundub, et Aaron on Nicki avaliku pöördumise pärast väga vihane. Mees vihjas Twitteris, et ta ei soovi enam kunagi oma vanema vennaga suhelda.