Alla Pugatšova langes kriitika alla! Hääbuva häälega diiva küsib oma juubelikontserdi eest röögatut piletihinda

 (5)
Alla Pugatšova, Sotši
Alla Pugatšova, SotšiFoto: Artur Lebedev, RIA Novosti

Vene muusikakriitik Sergei Sosedov kostitas estraadiprimadonnat Alla Pugatšovat väga karmide sõnadega, vahendab Starhit.

Mees oli väga kriitiline 17. aprillil toimuva Pugatšova juubelikontserdi suhtes, Sosedov on hämmingus, et staar küsib kontserdi eest Venemaa kohta üüratut piletihinda. Alla 70. juubeli jaoks korraldatud kontserdi pilet maksis 1322 eurot, kuna need müüdi kõik välja, siis järelturul liiguvad piletid lausa üle 4000 euro eest.

Kriitiku sõnul on diiva rahvast kaugenenud ja tema kontsert on jõukohane vaid Venemaa eliidile. Mehe sõnul on laulja liikunud lihtrahvast eemale ja elab täiesti teises maailmas, samuti pole diiva hääl just kõige paremas vormis.

"Viimane normaalne Pugatšova kontsert toimus 20 aastat tagasi. Tal ei ole juba ammu korralikku lauluhäält. See pole laulmine, mida ta laval teeb. Suvaline inimene tänavalt võib nõnda laulda," rääkis kriitik.

Juba pikemat aega on Venemaal räägitud Alla viletsast tervisest, naine ja tema kuulus abikaasa Maksim Galkin on mõlemad kuulujutte tungivalt eitanud.