Amy Winehouse oleks täna saanud 35-aastaseks. Paul McCartney: ma kahetsen, et ma Amy't ei aidanud

 (2)
Amy Winehouse - Artist Choice
Amy Winehouse - Artist Choice

2011. aastal 27-aastasena surnud lauljatar Amy Winehouse oleks täna tähistanud 35. sünnipäeva. Alkoholimürgitusse surnud kuuekordne Grammy võitja on siiani palavalt armastatud endiste kolleegide ja fännide poolt.

Sel nädalal ajakirjale GQ-le antud intervjuus rääkis bändi The Beatles'i ninamees Paul McCartney Winehouse'iga kohtumisest. "Ma teadsin, et tal oli probleem ja ma lihtsalt ütlesi talle "Tere!"."

"Hiljem ma mõtlesin, et ma oleks pidanud talle järgi jooksma ja rääkima talle, kui hea ta on ja ütlema midagi, mis murraks läbi tema meeleheite," lisas McCartney.

Legendaarne laulja usub, et see oleks Winehouse'ile pikaks ajaks meelde jäänud ja aru saanud, et tal on terve elu veel ees. "Kuid sulle jäävad need kahetsused meelde," ütles kurvalt McCartney.

Selle aasta alguses avalikustas lauljanna isa, et Amy käib neil tihti kummitusena külas. Mitch Winehouse kirjeldas, kuidas tütreke isegi käib tema voodiserval istumas. "Meil on omad hetked, eriti tema sünnipäeva paiku 14. septembril. Väga raske on," sõnas oma tütrega alati väga lähedane olnud Mitch.