Anna hoogu! Slippery Slope kavatseb välja anda oma esimese kauamängiva

 (2)

Supertrio Slippery Slope kavatseb välja anda oma esimese täispika albumi.

"Oleme alati pidanud oluliseks nii oma lava- kui ka stuudiosaundi kvaliteeti, seega ei taha me kindlasti teha järeleandmisi ka oma 12st uhiuuest loost koosneva debüütalbumi valmimisel. Oleme oma materjali üles salvestanud Tallinnas Sinusoid stuudios koos kanadalasest produtsendi Robert Stanley Montesega, kes muuhulgas on teinud koostööd Kanye Westi, Justin Timberlake`i, Mutemathi, Biffy Clyro ja paljude teistega," iseloomustab bänd tulevast albumit Hooandja leheküljel.

"Meie plaadi eelarve on 8500 eurot, millest omafinantseering on hetkel ligi 6000 eurot. Hooandja abiga loodame sellele lisada vähemalt 2500 eurot, mis kataks plaatide trükkimise ning masteriga seotud kulud ning võimaldaks meil plaadi välja anda õigeaegselt ehk oktoobri keskpaigaks. Suurema summa kogunedes annate meie tegemistele aga veelgi rohkem hoogu!" põhjendavad nad.

Slippery Slope on Henri, Madis ja Egert. Kolm lahutamatut lapsepõlvesõpra, kolm põlist tallinlast, kes ühes gümnaasiumi koorilaagris langetasid otsuse õppida koos pilli mängima ja luua ühine bänd nimega Slippery Slope. Nüüd, aastaid hiljem, kaunistab nende prooviruumi riiulit Noortebänd 2012 võidukarikas ning sahtlites on sõlme keerdunud üle poolesaja esinejapassi erinevatelt kontsertidelt ja festivalidelt nii meilt kui naaberriikidest.

Seotud lood:

"Täna, selle 2014. aasta palava suve lõppedes, oleme viimaks lähemal kui kunagi varem oma seni suurimale ühisele unistusele ja saavutusele – meie esimesele täispikale plaadile!" lisavad nad.

Plaadiesitluskontserdid toimuvad:

31. oktoobril 2014 Tartus, Genialistide Klubis

13. novembril 2014 Tallinnas, kohvikus Sinilind

Kui tahad aidata Slippery Slope'i nende unistusele sammukene lähemale saada, anna nende kauamängivale hoogu SIIN!