Ansambli Singer Vinger ninamees Hardi Volmer tähistab oma 60. juubelit suurejoonelise kontserdiga

 (2)
Hardi Volmer
Hardi VolmerFoto: Andres Putting

Ansambli Singer Vinger solistil ja filmimehel Hardi Volmeril täitub novembris 60. eluaasta ning seda tähistamaks korraldab bänd 18. novembril Vaba Laval ühe võimsa kontserdi koos heade sõprade ja erikülalistega.

Hardi Volmer on poole oma elust pühendanud ansamblile Singer Vinger ning nüüd tähistatakse üheskoos mehe suurejoonelist juubelit. “Aastate jooksul on olnud rõõm ja au esineda ja koostööd teha mitmete fantastiliselt andekate inimestega ning veelgi suurem rõõm on selle üle, et paljud neist koos Singer Vingeriga ka minu juubelipeol üles astuvad,” sõnab sünnipäevalaps. Erikülalistena on Vaba Laval toimuval kontserdil esinemas lisaks SInger Vingerile veel Riho Sibul, Vaiko Eplik, Marten Kuningas, Genka, Elina Born, Ott Lepland, Liisi Koikson, Jaan Pehk, Priit Volmer, Rene Soom, Peeter Kaljumäe, Joseph Miettinen.

“Usun, et nii värvikalt kontserdilt saavad elamuse kõik – nii lavalolijad kui ka loomulikult kuulajad. Kui tihti me ikka bändiga selliseid tähtsaid külalisi laval võõrustada same. Ootan teid kõiki oma sünnipäevale,” kutsub Hardi. Kontsert toimub 18. novembril Vaba Laval, piletid on nüüd müügil Piletilevis ja 311.ee veebipoes.

Liitu sündmusega Facebookis!