AVALDA ARVAMUST: Kas Ott polnud räpparina piisavalt kuri? (VIDEO)

 (38)
Ott Lepland
Foto: Ester Vaitmaa

Pühapäevases saates "Eesti otsib superstaari" kõlas esimest korda kolme hooaja jooksul räpp-muusika. Siiski sai valitud pala kohtunikelt ka negatiivseid kommentaare. Miks Ott Lepland endale sellise pretensioonika loo valis?

"Nagu ma sain aru saate produtsentide jutust, siis ei ole saates räppi varem esitatud. See on Snoop Doggi hästi vana lugu, 16. aastat tagasi sai avaldatud esimest korda," sõnas Ott loo valiku kohta. Kuidas Otil loo "Whats my name" harjutamine proovis sujus, vaata videost:

Kohtunikelt kostus Oti esitlusele õhtuses saates nii positiivseid kui ka negatiivseid kommentaare. Maarja kiitis Oti loovalikult, öeldes, et kuigi pala on pisut aeglasem ja rahulik, hoidis Ott esimesest sekundist pinget. Rein Rannap oleks soovinud, et oleks laval näinud veidi kurjemat lauljat. Mihkel Raud aga ütles ehk kõige meeldejäävama tsitaadi "Ott, sa oled fantastiline laulja, aga absoluutselt kohutav räppar!"

Räpiparun Snoop Dogg on käinud ka Eestis. Vaata videokatket esinemisest Tallinna Laulaväljakul eelmisel aastal. On siis Snoop Dogg ise olulisemalt kurjem kui pühapäevane Ott?


Telli Kroonika