Avicii lindistas enne surma uut albumit, plaadifirma bossi sõnul oli tegemist suurepärase muusikaga

 (13)
Avicii lindistas enne surma uut albumit, plaadifirma bossi sõnul oli tegemist suurepärase muusikaga
Scanpix

Plaadifirma Geffen Records president Neil Jacobson sõnas, et Avicii tegeles enne surma uue albumi lindistamisega, mis on täis "uskumatut, maagilist muusikat", vahendab Billboard.

Jacobson, kes on Aviciiga koostööd teinud alates mehe karjääri läbimurdehiti "Levels" aegadest sõnas, et suhtles varalahkunud muusikuga vaid kaks päeva enne tema surma. 28-aastane Avicii leiti surnuna reedel.

"Me tegime selle kallal tööd ja see oli ta parim muusika üle aastate, ausalt!" sõnas Jacobson. "Ma tean seda, sest olen seotud olnud kõikide tema albumitega. Ta oli väga tugevalt inspireeritud ja põnevil. Meil oli umbes kuu kestvad lindistussessioonid. Me isegi pidime panema piirandud nende kestvusele peale, kuna Tim töötas lihtsalt 16 tundi järjest. See oligi tema loomuses. Me pidime ta iga kord sealt nö. välja tõmbama. See on tragöödia. Aga meil on see uskumatu ja maagiline muusika," sõnas mees.

Lindistatud muusika tulevik on veel lahtine. Võimalik on albumi postuumne avaldamine, kuid kindlaid plaane pole veel tehtud. Plaadifirma esindajad lubasid istuda Avicii perekonnaga maha ja asja rahulikult arutada.