Braavo! Bänd, kus kitarrivõlur Laur Joamets mängib, sai ülimaineka plaadilepingu ja siirdus tagasi pikale turneele

 (28)
Laur Joamets
Laur JoametsErakogu

10 kuud tagasi andis kantrilaulja Sturgill Simpson oma kulude ja kirjadega välja plaadimüügiedetabelite tippu tõusnud albumi "Metamodern Sounds in Country Music", millel soolokitarri mängiv Eesti muusik Laur Joamets oma pillimänguoskusega paljudele kriitikutele silma on jäänud. Sturgilli tähelend on seni olnud katkematu ja pidev tuuritamine ning populaarsetes teleshow'des esinemine päädiski eelmisel kuul muusikagigant Atlantic Recordsi plaadilepinguga, vahendab muusikaajakiri Rolling Stone.

Üks märkimisväärne detail seoses kõnealuse lepinguga on see, et Sturgill naudib erikohtlemist: ei pea kellegi juhtnööre järgima ja pälvis täieliku loomingulise vabaduse. Bändi enda sõnul on usalduse põhjuseks see, et Grammy'le nomineeritud muusikaline kollektiiv pistis hiljuti taskusse 2014.aasta Americana Music Awards märkimisväärseima uue tulija tiitli.

Jaanuarikuus võttis bänd aja maha, töötas uue materjali kallal, täiendas lavatehnikat ning viimistles visuaale. 29.jaanuaril siirduti tagasi tuurile, aprillis ootab neid ees Coachella festivalil esinemine. Joametsa enda kinnitusel on tal alanud veebruarikuu vältel üle terve Ameerika vähemalt 25 kontserti, mis tähendab, et mees on laval praktiliselt igal õhtul. Karm töötempo.

Palju õnne poistele ja pidage vastu! Vaata tuuri esimest kontserti Knoxville'is, Tennessees:

Seotud lood:

Kuula Grammy-nominatsiooni väärilist plaati ka: