Briti euroblogija arvates on Borni ja Rästa vahel keemiat, mis võiks viia Eurovisioni viie parima hulka!

 (6)

Briti blogija Roy D Hacksaw usub, et Elina Bornil ja Stig Rästal on duetiga "Goodbye To Yesterday" võimalus pääseda Eurovisiooni parima viie sekka, kui sellega õigesti käitutakse. "Võtke kaks Eesti Laulu püsiesinejat, andke neile suur hämar baarinurk ja lubage neil seista laval ilmast räsitud rõivastes ja lubage nende seksuaalsel keemial teha oma töö," annab ta soovitusi selle loo potentsiaali realiseerimiseks.

"Kindlasti on neid, kes seda võrdlevad eelmise aasta Hollandi napi väljajäämisega, aga nad võivad eksida. Kindlasti on poiss-tüdruk-kitarr sarnasusi, aga sellega ka sarnasus piirdub, kuna see on palju mahlakam afäär, mis õige käsitluse korral on potentsiaalgiga pääseda viie parema hulka Viinis," usub ta.

"Enne peab see aga võitma teisi superfinaalis. See pole küll minu lemmiklaul Eesti Laulu poolfinalistide seas, kuid hakkas mulle kohe kõrva kui potentsiaalne häältekoguja Eurovisioni finaalsaates," kirjutas Hacksaw oma blogis Eurovision Apocalypse. "Ei jõua oodata ära, et näha seda live'is ja vaadata, mida sel pakkuda on," kirjutab tulihingeline Eurovisioni-fänn, kes on mitmel aastal siin käinud Eesti Laulu finaalides ka vaatamas ning nagu aru võib saada, tuleb seegi kord.

Eelmise aasta Hollandi ugu, millega ta arvab, et Elinat ja Stigi fännid võrdlema hakkavad: