Briti tumedama post-pungi juhtiv grupp The Underground Youth annab Tallinnas kontserdi


THE UNDERGROUND YOUTH (UK) Von Krahlis
THE UNDERGROUND YOUTH (UK) Von KrahlisFoto: Raido Vint, Delfi/Eesti Ajalehed

Kolmapäeval, 7. märtsil, saabub teistkordselt Euroopa tuuri raames Eestisse ja annab Tallinnas lokaalis Sveta Baar kontserdi Briti tumedama post-punki grupp The Underground Youth. Bändi juhatavad sisse Holy Motors ja Сны Матильды. Lisaks valib plaadimuusikat DJ Aivar Meos (World Clinic).

The Underground Youth on Ingilsmaalt Manchesterist pärit tooremat post-punki psühhedeelse helimaailmaga kokkuviiv kooslus. Nende kontserdid on täis mässavaid müravalle, toorest energiat ja kaasahaaravaid meloodiaid. Muusikalisi paralleelle saab tõmmata nii Jesus & Mary Chaini, The Brian Jonestown Massacre`i, varasema psühhdeelse rocki kui ka näiteks Bob Dylaniga.

The Underground Youthi Euroopa tuurid on loonud grupile lojaalsete ja innustunud fännide baasi ning nende kontserdid liikunud väga suurtele lavadele.

Kontsertõhtu juhatavad sisse värskelt uue albumi Slow Sundown avaldanud shoegaze ja americana grupeering Holy Motors ja samuti Tallinnast pärit post-punk bänd Сны Матильды.
Plaadimuusikaga vürtsitab üritust DJ Aivar Meos (World Clinic).

Kolmapäeval, 7. märtsil, avatakse uksed The Underground Youthi (UK) ning Holy Motorsi ja Сны Матильды kontserdile Sveta Baaris (Telliskivi 62, Tallinn) kell 19.00. Piletid hinnaga 10 eurot on müügil kohapeal.