Dave Benton läbis raske südameoperatsiooni, kuid nüüd on vaja oodata neerusiirdamist

 (67)

Mõned nädalad tagasi avalikustas lauljanna Sissi Nylia Benita, et tema isa Dave Bentoni tervislik seisund pole olnud kiita ja kohati oli võimalus, et Eurovisiooni võitja raskest seisust välja enam ei tule. Nüüd minnakse koos aga tuurile, ning TV3 "Seitsmestele" räägiti lähemalt, mis vahepeal isa tervisega juhtus.

"Naljakas lugu... Ma läksin haiglasse tavalisse kontrolli ja ühtäkki nad leidsid kolm ummistunud veresoont minu südames," kirjeldas Benton päeva, kui tema elu kardinaalselt muutus. "Ma tänan jumalat kõigi nende arstide eest, kes lihtsalt läksid mu südamesse ja tegid asja korda."

"Eelmine nädal kui ma uuesti haiglas olin, siis ma ütlesin oma naisele, et sellises olukorras olles, aitab kõige paremini teadmine, et mind oodatakse kodus," ütles Benton "Seitsmestele".

Nüüd ootab laulja aga järgmist protseduuri, milleks on neeru siirdamine. "Kuna kõik mu senised probleemid on olnud neerudest põhjustatud. Nüüd ma ootangi uut neeru. Pärast seda ma arvan, et võin võtta pitsi viina," viskas ta raskest seisust hoolimata nalja.