Delfi lugejad on skeptilised: Malcolm Lincolni edasipääs pole kindel

 (16)
IG_IMG_0411
Foto: Ilmar Saabas

Eile küsisime Delfi lugejate arvamust selle kohta, kas Malcolm Lincoln laulab end finaali või mitte. Täna võime öelda, et ennustused on väga tasavägised - 51% usuvad meie poiste edusse, kuid 49% lugejatest on veendunud, et tänases poolfinaalis esinemine jääb eestlastele Oslos viimaseks.

Kokku käis täna kella 13:30-ks arvamust avaldamas 2416 inimest.

Kommentaarideski käis elav arutelu. "Pääseb mis tolmab! Tegelikult pole Eurovisioon kvaliteetse muusika esitamiseks kõige parem koht. Seal laiutab mingi jabur eurojuust," kirjutab üks lugeja.

"No minuarust on see läbi aegade üks viletsamaid laule mida sinna saata. Eks maitsed on erinevad aga "kvaliteetne" muusika see nüüd küll ei ole. Omapärane on ta tõesti ja võibolla sellega lööb kuidagi läbi. Üldiselt ei imesta kui viimaste hulka jääb," usub teine.

"Kardan, et läheb nagu kaheksakümnendatega. Ka väga oma- ja eripärane lugu, Eplik murdis mikrofoni pikali ja enese põlvili. Aga see siblib nagu kana takus või nagu sügeleks midagist. Muidu kena lugu, kuid kas sinna sobib? Noh eks paistab...," arutleb üks hääletaja.