DELFI TV REAGEERIB | Eesti hip-hopi legend Genka võtab ette verinoored räpitalendid: kui su nimi on Väike Pede, siis on kõik jumala hästi juba

 (39)

Unustage YouTube — SoundCloud on tulevik! Noored treivad magamistubades räpiriime ja vohamas on värske muusikanähtus, mille eksperdid on tituleerinud “mõminaräpiks”.

Selles žanris on kesksel kohal kaheldav diktsioon ja muretult kodukootud tunnetus. Ühtlasi on selle viljelejad väga noored. Nii-öelda SoundCloudi skenest on juba välja võrsunud viraalsed hitid “Tydrukud” ja “Droonid” Nublu esituses ja eelmisel aastal sai Legendaarne Recordsiga plaadileping sõlmitud artistil Sip€lga 14. Mitmed räpparid on kolinud ka magamistubadest lavalaudadele ja sel käesoleval nädalavahetusel näeb nii mõndagi neist Elvas toimuval Eesti HipHop Festivalil (Loe lähemalt SIIT!)

Kutsusimegi Delfi stuudiosse noori hullutavat moevoolu hindama Eesti räpilegendi, EHHF-i korradaja ja ühtlasi ka plaadifirma Legendaarne Records asutaja Henry Kõrvitsa alias Genka, et näha, mis tema sellest kõigest arvab.

Vaata videot!