DELFI TV REAGEERIB | Piret ja Lenna võtavad ette Vanilla Ninja kaverid: kas see Cool Vibes oligi see tiiger muidu?

 (30)

Kuulduste kohaselt on läbi aegade üks kaverdatuim lugu biitlite "Yesterday", ent Eesti muusikute repertuaarist paistab menukas olevat ka Vanilla Ninja looming, mis on saanud eriti põnevaid töötlusi nii siin kui ka mujal. Vaata, kuidas Piret Järvis-Milder ja Lenna Kuurmaa ise oma lugude uusversioonidele reageerivad!

Klikka siia ning tutvu Vanilla Ninja lugude uusversioonidega ka oma silma ja kõrvaga!

Aastatel 2002-2007 tegutses Sven Lõhmuse poolt kokku pandud tüdrukutebänd Vanilla Ninja, mis sai lisaks Eestile tohutult menukaks ka näiteks Saksamaal, Poolas ja Šveitsis. Ninjade tuumikusse kuulusid Lenna Kuurmaa, Piret Järvis-Milder ja Katrin Siska, kelle kõrval musitseerisid erinevatel aegadel ka Maarja Kivi ja Triinu Kivilaan.

Vanilla Ninja lõpetas tegevuse küll nüüdseks juba üle kümne aasta tagasi, kuid nad on mitmel pool maailmas jätkuvalt populaarsed — seda valusam oli fännide jaoks ka kevadel saates “Hommik Anuga” eetrisse läinud libauudis, milles Lenna ja Piret lubasid, et bänd tuleb taas kokku. “Jah, lõpuks on kätte jõudnud see aeg, kus me tunneme, et on aeg taas kokku saada,” rääkis Piret 1. aprillil Anu Välbale antud libaintervjuus. “Nii et suvest hakkame tuuritama ja juba praegu valmistame ette uut plaati,” lisas Lenna.