Disco Tallinn läheb koos Peeter Piheli ja Vaiko Eplikuga sel laupäeval piknikule


President Toomas Hendrik Ilves tutvustas muusikakogumikku
President Toomas Hendrik Ilves tutvustas muusikakogumikkuFoto: Hendrik Osula

Pidudesari Disco Tallinn ja Peeter Pihel ühendavad taaskord jõud, et korraldada sel laupäeval, 7. juulil kaunis Eisma sadamas Vihula vallas üks unustamatu piknik-pidu koos Vaiko Epliku ja maailmakuulsa Jay Sebag´i kontsertidega.

Disco Tallinna vedajad Widenski ja Tom Lilienthal korraldasid mullu midagi seniolematut, kasutades selleks ära ilusat Eesti suve ning loodust. Nii sündis esmakordselt väga populaarseks osutunud piknik-peo formaat. Ääretult kaunis ja üsna uues Eisma sadamas Vihula vallas leiabki 7. juulil taaskord aset „Disco Tallinn piknik“, mis kätkeb endas muuseas Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakoka Peeter Piheli poolt hoolikalt valitud „einet murul“, andekate muusikute Vaiko Epliku ja Pariisist pärit Martin Solveigi hittide hääle Jay Sebag´i vabaõhukontserte ning DJ-de etteasteid.

Seotud lood:

Peeter Pihel kommenteerib: „Panen ka sel suvel Kotzebue Bakery & Charcuterie parimatest paladest kokku maitsva piknikukorvi. Muretsema ei pea ka taimetoidu sõbrad - head ja paremat leidub korvis ka neile.“

Väravad avatakse 7. juulil kell 17.00, tulla saab kogu perega. Peale päikeseloojangut liigub pidu vanasse paadikuuri, kus esinevad Disco Tallinna residendid Widenski, Tom Lilienthal ning külalised.