Eesti, Läti ja Leedu muusikat tutvustav "The Baltic Scene" viib bändid Baltikumi tuurile


pressimaterjal
pressimaterjal

Detsembri esimesel nädalavahetusel esinevad I Wear*Experiment Eestist, Carnival Youth Lätist ja Without Letters Leedust Tallinnas, Riias ja Vilniuses Balti riikide muusikat populariseeriva platvormi The Baltic Scene nimelisel kontserttuuril.

5. - 7. detsembrini toimuv Baltikumiülene tuur on algus sündmustesarjale, mis hakkab toimuma neli korda aastas ühe nädalavahetuse jooksul kolmes Baltikumi pealinnas kaasates iga kord ühe aktuaalse ja põneva muusikakollektiivi nii Eestist, Lätist kui ka Leedust.

""The Baltic Scene" tegevused said alguse veidi üle aasta tagasi, kui hakkasin igapäevaselt Baltikumi muusikauudiseid blogipostitustena jagama. 2012. aasta septembris algasid Eestis Raadio 2-s ja Läti raadiokanalis 101.lv naaberriikide muusikat tutvustavad saate rubriigid ning selle aasta 31. mail valmis inglisekeelne veebiajakiri thebalticscene.eu. Olen tõesti väga õnnelik, et The Baltic Scene tegevused nii kiiresti ja orgaaniliselt arenevad ning loodan, et 5. detsembril on Sinlinnus palju eestlasi tutvumas ja kaasa elamas meie oma regiooni suurepärastele talentidele!" kommenteerib The Baltic Scene eestvedaja Natalie Mets.

The Baltic Scene tuuride kaudu soovitakse elavdada Balti riikide muusika artistide omavahelist suhtlust ning suurendada muusikapubliku teadlikkust naaberriikide kirevast muusikaväljast.

Tallinna kontsert toimub klubis Sinilind 5. detsembril, uksed avatakse kell 21:00 ning pileti hind on 5€.

Seotud lood:

The Baltic Scene tuur:
5.12 Tallinn,Sinilind
6.12 Riia, Kanepes Kulturs Centrs
7.12 Vilnius, Kablys

Jälgi uudiseid tuuril kaasategevate artistide ja teiste Baltikumi muusike kohta:
www.thebalticscene.eu
www.facebook.com/thebalticscene

Intervjuu Carnival Youth'ga

I Wear* Experiment - Push Stop & Pause Your Heartbeat (Live)

Without Letters - Full live

Rannap Roostevaba maailm