Eesti Muusikaauhinnad 2014 galat juhivad Birgit Õigemeel ja Jalmar Vabarna

 (5)
Eesti Muusikaauhinnad 2014 galat juhivad Birgit Õigemeel ja Jalmar Vabarna
Foto: pressimaterjalid

30. jaanuaril Nokia Kontserdimajas toimuvat eesti muusika suurimat auhinnatseremooniat juhivad Birgit Õigemeel ja Jalmar Vabarna. Eesti Muusikaauhinnad 2014 galaõhtul esinevad väljapaistvamad artistid ning kohal on kogu Eesti muusika- ja meelelahutustööstus.

Õhtujuhtide rolli valitud Birgit Õigemeel ja Jalmar Vabarna on mõlemad võitnud Eesti Muusikaauhindade trofeesid mitmel korral.

Hiljuti oma uue albumi avaldanud Birgit Õigemeel ütles, et tal on väga huvitav juhtida saadet nii lõbusa meesterahvaga nagu Jalmar. “Minul endal puudub nii suure saate juhtimise kogemus, seega ootan põnevusega seda uut väljakutset,” kommenteeris laulja.

Jalmar Vabarna jaoks on see ühe värske suure soovi täitumine. “Just mõned kuud tagasi mõtlesin, et tahaks ennast proovile panna telesaate juhtimises – see, et soov täitub nii kiiresti ja just sellel alal, mida armastan on vaimustav,” ütles Jalmar Vabarna.

Eesti Muusikaauhinnad 2014 suure žürii esimene hääletusvoor algab 31. detsembril. Pingerast selguvad nominendid ning nendest omakorda võitjad.

Praeguseks on Eesti Muusikaauhindadele kinnitatud Lenna, HU?, Facelift Deer ja Bigrit Õigemeele erishowd. Esinejaid tuleb juurde.