Eeva Talsi: me avastasime, et eesti keeles saab laulda ka publikule, kes ei saa sõnadest aru


Meie aastapäevapidu
Meie aastapäevapiduFoto: Anni Õnneleid

Ansambli Curly Strings liige Eeva Talsi tõdes, et nad on Kanadas esinenud publikule, kus ei olnud ühtegi eestlast. Keelebarjäär kontsertide puhul aga takistuseks ei ole, vahendab Menu.

"Me avastasime, et eesti keeles saab laulda ka publikule, kes ei saa sõnadest aru. Ikkagi muusikas on palju muud ka, kui ainult sõnad. Kui kontserti ehitada üles jutuvestmise stiilis, et rääkida natukene nendest lugudest, siis võib olla inimestel tekib palju rohkem huvitavaid seoseid muusikaga," rääkis Talsi R2 hommikuprogrammis.

Kanadasse pidi bänd ka sel suvel tuurile minema. Koroonaviiruse leviku tõttu lükkusid sealsed esinemised aga järgmisesse aastasse. "Natukene süda tilgub verd küll, sest me oleks pidanud mõned kontserdid tegema ka enda sõprusbändiga The April Verch Band, kellega me tuuritasime ka Eestis. Palju seiklust jäi nüüd ära," tõdes Talsi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!