Egert Milder alustab soolokarjääri ühepäevase Euroopa tuuriga


Egert Milder alustab soolokarjääri ühepäevase Euroopa tuuriga
Pressimateralid

16. septembril avaldab ansamblist Slippery Slope tuntud laulja Egert Milder oma esimese singli „Live+Love+Grow“. Milderi soolokarjäär algab ühepäevase Euroopa tuuriga, mil artist külastab 24 tunni jooksul nelja erinevat riiki. Kõikides riikides teeb laulja Facebook live ülekanded, millele saab kaasa elada tema Facebooki lehel. Esimene ülekanne toimub laupäeval kell 18.00.

Oma teekonda alustab Milder Gruusiast, seejärel teeb vahepeatuse Türgis, siis Valgevenes ning viimaks koduses Eestis. „Kuna elan enamus ajast Gruusia pealinnas Thbilisis, kus ma ka põhiliselt oma muusikat kirjutan, siis tekkis võimalus läbi mitme riigi kodumaale lennata, ning esitleda oma esimest soolosinglit 24 tunni jooksul 4 erinevas riigis. Plaanin oma lugu esitleda igale linnale või riigile märgilises punktis“, sõnab Egert.

Seotud lood:

Egert Milder on viimased kaks ja pool aastat elanud Gruusias ning selle aja jooksul pühendanud aega muusika kirjutamisele. Ta on teinud koostööd erinevate laulukirjutajatega üle maailma ning täiendanud end õpingutega Berklee Muusikakolledži kaugõppes.

„Kuna tänaseks on korvis juba õige mitu ilusat muna, siis olengi otsustanud, et enam kauem neid haududa pole mõtet ja tuleks hakata neid tasapisi ümbritseva maailmaga jagama. Nendest esimene kannab nime “Live+Love+Grow”, mille avalikustan juba sellel pühapäeval koos muusikavideoga,“ sõnab Egert.

Täpsem info tuuri kohta asub Egert Milderi Facebooki lehel.

Rannap Roostevaba maailm