Ei mingeid majutusmuresid! Augustibluus käivitab ööbussi, et soovijad öösel tagasi pealinna saaks

 (5)
Ei mingeid majutusmuresid! Augustibluus käivitab ööbussi, et soovijad öösel tagasi pealinna saaks
Foto: pressimaterjalid

1. ja 2. augustil toimuv festival Augustibluus käivitab festivali ajaks öise eribussi, mis viib soovijad pärast pealava kontsertprogrammi lõppu Tallinnasse, sest festivali külastajate arv on aasta-aastalt kasvanud ning kõigil väljastpoolt linna saabujaile majutuskohti ei jätku.

Eribussid väljuvad Haapsalu piiskopilinnuse peavärava esisest parklast mõlemal ööl kell 01.00. ning peatuvad Tallinnas Balti jaamas. Pilet eribussile maksab 12 eurot. 

Juuli lõpuni saab pileteid osta Piletilevist, festivali ajal on võimalus pileteid soetada ka piiskopilinnuse väravas asuvast festivali infotelgist. Öist bussiliini Haapsalust Tallinna opereerib MK Autobuss AS.

Festival Augustibluus toimub 21. korda. Festivali peaesinejaks on bluusi sünnimaalt USAst saabuvlegendaarne bluuskitarrist Coco Montoya. Täpsema ülevaate festivalist ning esinejatest leiab festivali kodulehelt www.augustibluus.ee

Eelmisel aastal külastas festivali 12 000 inimest ning ka sel aastal ootab festival samasse suurusjärku jäävat publikuarvu.

Festivali passid on müügil Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades üle kogu Eesti. 

Ka tagasisõiduks saab bussipileti soetada Piletilevi kodulehelt, valides alt "Osta pilet" ning sealt omakorda transpordipileti!