EKSKLUSIIVSED FOTOD | Näeme kunagi jälle! Kolm päeva Tallinnas mõnulenud Guns N' Roses lahkus Eestist

 (29)

Vastupidiselt enamikele staaridele jäi esmaspäeval megakontserdi andnud Guns N' Roses tervelt kolmeks päevaks Tallinna mõnulema ja alles täna õhtul suunduti tagasi töökohustuste juurde. Juba homme esineb ansambel Oslos ning suure tõenäosusega lendasid rokilegendid oma privaatlennukiga just sinna.

Kolm päeva Tallinnaga tutvust teinud muusikud tundusid olevat äärmiselt heas tujus ning nii mõnigi neist ei pidanud paljuks hotelli ees oodanud fännidele viimaseid autogramme jagada ja fotode jaoks poseerida

Kroonika toimetajal Jaane Tompsil õnnestus samuti mõne muusikuga kohtuda ja koos bändi trummari Frank Ferreriga ka üks lahe selfi teha!

Jaane Tomps ja Frank Ferrer Foto: Jaane Tomps

Kui Frank Ferrer astus ise rahulikult hotellist välja ja fännide ette, siis Guns N' Rosesi legendaarse kitarristi Slashiga kohtumiseks tuli moodustada järjekord ning muusikule lubati läheneda ükshaaval. Slashil polnud küll tuju oma austajatega selfitada, kuid lahkelt jagas ta ära peotäie oma signatuuriga medikaid, mis on iseenesest veel väärtuslikum meene kui mõni foto.

Seotud lood:

Loomulikult lahkus hotellist kõige viimasena ansambli ninamees Axl Rose, kes piltide ja autogrammide asemel kinkis fännidele vaid ühe naeratuse ja istus kärmelt autosse.

Loodetavasti see pole viimane kord, kui bänd Eestit külastab!

Rannap Roostevaba maailm