Elektroonilise muusika festivalil Electronic Family esineb Paul van Dyk: LOE, kes veel!


Elektroonilise muusika festivalil Electronic Family esineb Paul van Dyk: LOE, kes veel!
Foto: Pressimaterjal

16. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuv elektroonilise muusika festival Electronic Family avalikustas oma esimesed esinejad.

Aastate jooksul on tuhanded elektroonilise muusika fännid üle terve maailma kogunenud kaunisse metsaparki Amsterdami lähedal, et võtta osa Electronic Family festivalist, suurimast vabas õhus toimuvast elektroonilise muusika sündmusest Euroopas. Hollandi elektroonilised festivalid on tuntud oma suurepärase tehniliselt viimistletud produktsiooniga, mis tuuakse spetsiaalselt kohale Madalmaadest. Electronic Family toimumisajal muutub lauluväljak tõeliseks üle-euroopaliseks elektroonilise muusika keskuseks, mida saadavad kütkestav meeleolu ja rahvusvaheliste tippartistide poolt esitletud tuntumad muusikapalad.

Esimene Electronic Family festival Baltimaades avaldab muljet suurpärase koosseisuga juhtivatest artistidest, kes esindavad eranditult universumi kõige meloodilisema tantsumuusikaga tegelevate suurte muusikaettevõtete kaubamärke nagu Armada, Anjunabeats ja Vandit.

Festivalil astuvad üles:

Above & Beyond (Jono Grant, Tony McGuinness, Paavo Siljamäki)
Grupp andekaid ja energilisi muusikuid ja produtsente Suurbritanniast, kes alustasid oma muusikukarjääri 90ndate lõpul.
- Anjunabeats and Anjunadeep kaubamärgi omanikud
- Alates 2004 on nad olnud DJ Mag Top 100 DJ listidel ning juba aastaid olnud juhtivatel kohtadel
- Grammy kandidaadid
- Essential Mix of the Year (aasta tähtsaim raadiomiks) BBC Radio 1 – nad on ainsad, kes on jõudnud nii kaugele kahel korral
- omaenda edukate raadiosaadete autorid - Group Therapy ja Trance Around The World
- OceanLab Project’is osalejad

Seotud lood:

Paul Van Dyk
Legendaarne elektroonilise tantsumuusika DJ ja muusik Saksamaalt.
- Kaubamärgi Vandit omanik
- Grammy laureaat
- Alates 2003 on olnud DJ Mag Top 100 DJ listidel ja saavutanud kaks korda 1. koha
- 8 studioalbumit
- Teinud koostööd Armada’ga, Mute’iga ja Ultra labels’iga.

Armada kaubamärk, mille omanik on Armin van Buuren, toob festivalile oma juhtivad artistid ja sõbrad: Aly & Fila, Cosmic Gate, Orjan Nilsen, Shogun.

Festival tutvustab ka kõige väljapaistvamaid esindajaid Talinna naaberlinnadest: Orkidea Helsingist ja Feel Peterburist.

Vokalist Christian Burnsist saab festivali erikülaline. Tema hääl on üks kõige äratuntavamaid hääli elektroonilise tantsumuusikas. Christian tuiskas keeristormina elektroonilise muusika maailma ning tema ühised hitid koos muusikutega nagu Tiesto, Armin van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Paul Oakenfold, BT, Benny Benassi ja paljud teised on saanud üldtuntuks. Festivalil esitab Christian Burns erilise live vokaalpartii.

Electronic Family festivali läbiviijaks on ALDA Events – Hollandi üritustekorraldusfirma, mis on kogunud tuntust selliste show’de nagu Armin Only, A State Of Trance, I AM Hardwell, Amsterdam Music Festival jt. produtsendina.