Elton Johni Tallinna kontserti soojendab Tõnis Mägi

 (6)
Elton Johni Tallinna kontserti soojendab Tõnis Mägi
Foto: Maris Savik

29. juunil Tallinna Lauluväljakul suurkontserdiga esineva Elton Johni erikülaline on Tõnis Mägi.

Eesti muusikalegend ootab väga kohtumist maailma ühe tuntuima lauljaga: "Elton John on klassika – ta on suurepärane pianist ja laulja," kommenteeris Tõnis Mägi. "Mulle isiklikult meeldib Eltoni varasem looming kõige rohkem ning üks mu vaieldamatuid lemmiklugusid on Goodbye Yellow Brick Road," lisas laulja.

Elton John esineb lauluväljakul oma karjääri 40. aastapäeva kontserdiga.

Koos oma bändiga saabuv briti muusikaikoon toob lauluväljakule kokku kolm generatsiooni tema talendi austajaid. Monumentaalse lavaeluga ning maailma üks kuulsamaid inimesi tõusis täheparnassile juba 1970te alguses ning jätkab tänapäevani esinemist sadadele tuhandetele inimestele igal aastal.

Kuue Grammy, nelja Brit Awardsi, Oscari, Golden Globe-i ning loendamatute teiste auhindade kavaler sir Elton John on üks prominentsemaid Eestit väisanud muusikuid.

Lauluväljakule püstitatakse Elton Johni kontserdiks nii VIP, Grand-VIP kui erinevate kategooriate istekohad. Samuti on võimalus soetada seisukohti ning soodsaid sõbrapileteid alates 30 eurost. Kontserdipaika luuakse mitmeid erinevaid restoranide tsoone ning ajaveetmisvõimalusi.

65-aastane Elton John on 250 miljoni müüdud albumiga maailma edukamaid artiste. Ainuüksi kuulus laul “Candle In The Wind” on müünud 33 miljonit koopiat. Johnil on üle 50 Top40-ne hiti ning seitse number üks albumit USAs.

Seotud lood:

Praeguseks üle 3000 kontserdi andnud Elton Johnilt oodatakse uut, 31. stuudioalbumit tuleva aasta märtsis.

Elton John on maailmakuulus oma pillava elustiili, uhkete pidude, erakollektsioonide ja agara AIDSi-vastase võitluse poolest. Tema varandust hinnatakse 265 miljonile dollarile ning tema valduses usutakse olevat suurim privaatne fotokollektsioon maailmas.