ESMAKORDNE! Kaks Eesti lauljatari rokivad Billboardi edetabelis!

 (40)
ESMAKORDNE! Kaks Eesti lauljatari rokivad Billboardi edetabelis!
Delfi Pilt

Hannah’i singel “Sanity” on sellenädalases US Billboard Hot 100 Dance Club Play edetabelis viiendal positsioonil. Kaheksateistkümnendalt kohalt leiab veel teisegi eestlanna - lauljatar Kerli Kõiv on samas tabelis esindatud looga "Army Of Love".

Laujatar Hannah jagab esikümmet Kylie Minogue, Britney Spears’i, Florence & The Machine’i, Rihanna, Taio Cruz’i ning paljude teiste maailmanimedega.

Viimased kolm aastat peamiselt Inglismaal resideeruv, kuid eelmise aasta lõpus ka eestikeelse ballaadiplaadiga kodupublikut üllatanud lauljatar Hannah, on jõudnud väärt saavutuseni.

Tema viimane singel “Sanity” on teel US Billboard edetabeli tippu. US Billboard Hot tantsu ja klubitabelis on lugu sel nädalal viiendal tabelikohal. Edetabel koostatakse raadiote ja klubide mängitavuse alusel.

Seega võib tõdeda, et lauljatari singel on hetkel Ameerika mandril viie populaarsema tantsuloo hulgas. Nii kõrgele pole tähtsas maailma muusikapiiblis nimega Billboard jõudnud veel ükski Eesti laulja.

Lisaks Hannahile leiab edetabelis Ameerikas elava ja oma karjääri edendava Kerli Kõivu, kes on palaga "Army Of Love" 18ndal kohal.  Eestlastel on põhjust uhke olla!

Rannap Roostevaba maailm