Fänni elu võimalus: Reket filmib Von Krahlis loole "Teine" tuusa muusikavideo


Neljapäeval, 28. aprillil on kõik hip-hopi ja muusikasõbrad oodatud Von Krahli, kus toimub Reketi kontsert ning loo "Teine" muusikavideo avalik filmimine.

Talvel populaarse kauamängiva "Tuule tee" ilmutanud Reketi sõnul on selline avalik videosalvestamine talle uus kogemus. "Loodan, et kohale tulevad kuulajad ja fännid, kellega koos saame videosse võtta väga hea vaibiga kontserdi." Reketi sõnul inspireerivad teda tema kuulajad. Ta selgitas, et kontserdi südameks pole mitte vaid muusika, vaid erilised inimesed saalis, kellega koos kontserdisaal ellu ärkab.

"Ja just seepärast soovime video avaliku salvestamisega needsamad erilised inimesed videole püüda. Kui näen, milliste emotsioonidega kuulajad mu kontserdilt lahkuvad, siis saan aru, et olen õigel teel. Lõpmata teel olemaks parem inimene ja parem muusik," lisas ta.

Reketi neljapäevasel kontserdil Hennessy Very Special Night with Reket tulevad esitlusele lood talvel ilmunud plaadilt "Tuule tee." Samuti teeb artist läbilõike ka varasemalt avaldatud lauludest. Lugu "Teine" esitatakse aga ilmselt mitmel korral, et õige kontserdifiiling salvestada.