Festivalisuvi on kohe kohal: Kaparockilt pääseb sel aastal koju öise eribussiga!


Kapa Rock õhtu
Kapa Rock õhtuFoto: Martin Dremljuga

6. juunil Kohilas toimuv festival Kaparock ja reisijatevedu korraldav ettevõtte MK Autobuss sõlmisid kokkuleppe festivali külastajate veoks Tallinnasse ja Raplasse. Peale südaööd, mil festivali peaesineja Super Hot Cosmos Blues Band on esinemise lõpetanud, on autota festivalile tulnud külalistel võimalus eribussiga sõita Rapla ja Tallinna suunas.

Festivali korraldajate sõnul lõi mullune öine erirong võimaluse sadadele muusikasõpradele, kes muul juhul festivali viimaseid esinejaid näha poleks saanud. „Sel aastal muutsime kojusõidu oma külalistele veel mugavamaks, tuues eribussid otse festivali väravasse“, selgitas festivali korraldaja Jörgen Aav. Eribusside piletid on tänasest müügil Piletilevis.

Kuigi bussipiletid on müügil ka festivali ajal infotelgis, paluvad korraldajad vajaminevate busside arvu selgitamiseks soetada bussipiletid juba varem Piletilevist.

Seekordsel festivalil Kaparock astuvad üle üles Super Hot Cosmos Blues Band, Dagö, Daniel Levi, J.M.K.E, Jarek Kasar ehk Chalice, SimmaniDuo, Ans. Andur, Avoid Dave, Merwis ning The Blue Genies. Festivaliväravad avatakse kell 14.00. Festivali pääsmed on müügil Piletilevis ja kohapeal. Mai lõpuni on pileti hinnaks 13 eurot. Festival Kaparock toimub Kohilas, Tohisoo mõisapargis. 2014. aastal külastas festivali ligemale 2500 inimest.