FOTO | Eesti Muusikaauhindade galaks püstitati Saku suurhalli grandioosne lava

 (2)
FOTO | Eesti Muusikaauhindade galaks püstitati Saku suurhalli grandioosne lava
Pressimaterjal

Juba homme toimub Eesti Muusikaauhinnad 2018 gala, millega tähistatakse ka Muusikaauhindade 20. juubelit. Pole kahtlustki, et seekordne gala tuleb suurejoonelisem kui kunagi varem — Saku Suurhalli on püstitatud grandioosne lava ning proovid galal esinevate artistidega toimuvad juba eilsest alates. Oodata on mitut silmapaistvalt efektsete tehniliste lahendustega erinumbrit.

„Saku Suurhalli lava jättis mulle tõsiselt võimsa mulje! Nagu vaataks mõne USA superstaari lava,“ kommenteeris Arop. „Valgus ja heli on metsikult lahe ja tunne on selle suure emalaeva ees seista nagu tulnukal.“

„Saku Suurhall on tehtud väga hubaseks, aga samas glamuurseks! Kindlasti üks uhkemaid lavasid koos ekraanide ja valgusega,“ ütles Sandra Vabarna Trad.Attack!-ist.

Ka Liis Lemsalu on vaimustuses:“Sellest saab raudselt suurim gala, mis üldse kunagi Eestis on olnud, seda on tunda mitmeosalisest lavast ja kogu Saku Suurhalli olustikust. Omakorda lisab see vastutust ja mônusat pinget. Lisaks veel kolme nominatsioini ärevus.“

Arop astub lavale homme koos Genka, Reketi, Beebilõusta ja 5miinusega. Mees on veendunud, et homne show kujuneb suurejooneliseks. „Enda kogemuste põhjal öeldes - ei ole mina nii cooli räpishow’d kunagi varem Eesti pinnal näinud,“.

Seotud lood:

„Homne show tuleb kindlasti võimas, sest kokku on kutsutud väga palju erinevaid esinejaid ning alati kaasneb selliste galadega mõnus ärevus nii esinejate kui publiku poolt. Meie igatahes ootame juba väga, et laval esineda!“ ütles Sandra Vabarna.

Ühtekokku astub homme õhtul lavale üle 20 artisti.

Rannap Roostevaba maailm