FOTO | Fännide poolt ekskallima surmas süüdistatav Ariana Grande postitas lahkunud Mac Millerist südamliku pildi

 (4)
AWARDS-MTV/VMA
AWARDS-MTV/VMAFoto: LUCAS JACKSON, REUTERS

Reede pärastlõunal leiti 26-aastane räppar Mac Miller Californiast oma kodust surnuna, põhjuseks ilmselt üledoos. Lahkunul oli seljataga pikk armusuhe laulja Ariana Grandega ning mees elas lahkuminekut raskelt üle.

Muusiku surma põhjustas arvatavasti narkootikumide üledoos. Kiirabi kohale jõudmise ajaks oli Miller juba surnud.

Mees oli suhtes Grandega kaks aastat, kuni paar selle aasta maikuus lahku läks. Lauljanna vihjas, et tegemist oli väga toksilise suhtega ning lahkumineku põhjustas mehe narkolembus.

Pärast Grandega lahkuminekut hakkas Mac Miller aina enam narkootikume ja alkoholi tarbima. Mõni aeg tagasi põhjustas ta ka purjuspäi avarii. Eriti oli teda mõjutanud uudis Grande ja tema uue poiss-sõbra Pete Davidsoni kihlumine vaid kuu pärast nende lahkuminekut.

Seetõttu süüdistavad paljud muusikafännid Milleri surmas Grandet. Toetajate vihalaviini alla jäänud lauljatar pidi lausa sulgema oma sotsiaalmeedia kontode kommentaariumid. Kuid päev pärast räppari surma otsustas ta vaikimise lõpetada ning postitas lahkunust must-valge pildi, mille Grande on ise arvatavasti teinud. Suures leinas olev lauljatar ei lisanud fotole ka pealkirja.