FOTO | Kohutav allakäigutrepp! Räppar Džigan ajas ära kulmud ja habeme ning ta pandi haiglasse

 (2)
FOTO | Kohutav allakäigutrepp! Räppar Džigan ajas ära kulmud ja habeme ning ta pandi haiglasse
Scanpix

Ka Eestis publikuid hullutanud Venemaa üks populaarsemaid räppareid Džigan on muutnud oma fännid murelikuks. Nimelt viskas ta abikaasa muusiku kodunt välja, siis otsustas Džigan raseerida ära oma kulmud ning kuulsa habeme. Tagatipuks teatas räppar, et ta on psühhiaatriakliinikus.

"Ma olen patsient. Nad kohtlevad mind hästi, toidavad ka hästi. Nagu näete, siis ma olen psühhiaatriakliinikus," teatas ta ootamatult. Väidetavalt on ta erahaiglas, kus ravitakse inimesi, kellel on alkoholi- või narkosõltuvus. Kuigi patsientidel peaks olema telefonikeeld, siis saab räppar ikka interneti kasutada ning ta on jätnud veidraid kommentaare ja sõnumeid oma abikaasale ja tema jälgijatele.

Väidetavalt said mehe probleemid alguse veebruarikuus, kui tema ja abikaasa Oksana perre sündis kauaoodatud poeg David, kellel on kolm vanemat õde. Džiganil läks kuuldavasti poja sünni tähistamine nii liiale, et ta hakkas oma partneri ja lastega agressiivselt käituma. Väidetavalt soovib Oksana räpparilt nüüd ka lahutust.

Vaata, milline karvutu Džigan välja näeb!

Kuvatõmmis