FOTOD: Birgiti plaadiesitluse vastuvõtt oli kui staarisaate kokkutulek!

 (18)
Birgit Õigemeele plaadiesitluskontsert Solaris Kinos
Birgit Õigemeele plaadiesitluskontsert Solaris KinosFoto: Martin Dremljuga

Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Birgit Varjun, Luisa Värk ning mitmed staarisaatest välja kasvanud tänaseni tegutsevad lauljad saabusid eile õhtul Apollo raamatupoe kohvikusse Solarises, kus Birgit Õigemeel uue plaadi puhul nende õnnitlusi ning lillesülemeid vastu võttis.

Õnnitlema tulid nii Eurovisiooni "turvamehed" Lauri Pihlap kui Kaido Põldma oma perega, samuti ka saate "Eesti otsib superstaari" produktsiooni taga olevad Kaupo Karelson ning Triin Luhats.

Lisaks sõpradele staarisaatest tulid kohale ka Uku Suviste, Maarja-Liis Ilus, Allan Roosileht ning otse loomulikult Birgiti perekond, kelle silmist uhkust kiirgas õhtu jooksul.

Samal ajal kui Birgiti elukaaslase ema nende vaevu kahekuuse poja Simeoni eest hoolt kandis ja kõigis naistes rahva seas nunnutamishääli esile kutsus, embas Birgit endale omase südamlikkusega kohaletulijaid ning leidis pärast väsitavat esinemist võimaluse igaühele midagi sooja öelda, poseerida ning autogrammegi jagada.

Birgiti jaoks oli tegu ainsa kontserdiga lähikuudel ning pärast mitut aastat jõulukuul lavadel, võtab ta sel aastal rahulikult.