FOTOD | Brainstorm andis eile Tallinnas meeleoluka kontserdi

 (1)
Käisid? Kuidas meeldis?
FOTOD | Brainstorm andis eile Tallinnas meeleoluka kontserdi
Brainstorm Tallinnas 10.11.2018Foto: Taavi Prints

Hiljuti fänne uue albumi ja mitme muusikavideoga rõõmustanud Brainstorm andis 10. novembril kontserdi Tallinnas, Rock Cafes. Erikülalisena on laval ka Ewert Sundja.

Läti poprocki lipulaev ja paljude eestlaste poolt palavalt armastatud bänd Brainstorm jõudis eile oma kõige uuemat albumit “About the Boy Who Plays the Tin Drum” esitlema ka Eestisse.

LOE LISAKS: Brainstorm tunnistab ka raskeid aegu: seitsme aasta eest olime laialiminekule väga lähedal

Uue albumiga töötamist alustas bänd ligi poolteist aastat tagasi. Plaati salvestati kolmes erinevas kohas: Riias ja Ikškiles Lätis ning Rootsi pealinnas Stockholmis.

Album ilmus nii läti, inglise kui ka vene keeles ning lood sündisid koostöös Rootsi produtsentide Povel Olsoni ja David Larssoniga. Albumit iseloomustab kõige paremini rõõm – rõõm lugude kirjutamisest ja koostööst, laulmisest ja mängimisest, rõõm aja veetmisest inimestega, kes on tuttavad juba lasteaiast peale.

Bändi klahvpillimängija Maris Mihelsons peab albumit üheks Brainstormi parimaks ning laulja Renars Kaupers sõnab, et tegemist on optimaalse tasakaaluga bändi energia, naudingute ja kosmiliste unistuste vahel.