FOTOD: "High School Musicali" proovis valitseb töine õhkkond

 (1)
Keskkoolimuusikal - läbimäng
Foto: Ilmar Saabas

Reedel esietendub Eesti Nuku- ja Noorsooteatri suures saalis Walt Disney menufilmil põhinev "High School Musical", mis on purustanud kõikvõimalikud edetabelite rekordid.

Proovid käivad teatris suure hooga ning lavastaja Andres Dvinjaninov hoiab kogu trupi töises meeleolus. Üleliigset jutustamist ei olnud, sest esietenduseks peab kõigil osalistel roll laitmatult selge olema.

Eesti teatriversioonis kehastab peategelast Troyd Ott Lepland või Kristjan Kasearu, Gabriellat Mari Ronimois. Täna oligi lava Kristjani päralt, kellel sõnad küll peas veel polnud, kuid temal on õppimisega ka veel aega. Nimelt näeb Kasearu Troy rollis alles maikuust. 

VAATA FOTOSID PROOVIDEST:

Lavastuse toob publiku ette sama meeskond, kelle käe all valmisid menumuusikalid „Risk“, „Grease“ ning „Romeo ja Julia“. Lavastab Andres Dvinjaninov, kunstnikutöö teeb Riina Degtjarenko
(Eesti Draamateater) ja muusikajuhiks on Kaire Vilgats, koreograafideks *Jelena Bubon, Eva-Lena Raenok, Madli Teller, Mihkel Ernits tantsuteatrist „*Tee Kuubis“.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.